Český jazyk English language
Aviatická pouť 2014
Header slide Header slide Header slide Header slide Header slide Header slide Header slide Header slide Header slide Header slide
Zbývá do začátku Aviatické pouťi 2014
Budeme Vás pravidelně informovat o přípravách Aviatické pouti.
*

Novinky

HLAVNÍ PROGRAM

24. AVIATICKÁ POUŤ, 31. KVĚTNA A 1. ČERVNA 2014 LETIŠTĚ PARDUBICE

Přípravy nového ročníku Aviatické pouti

I když počasí 23. ročníku Aviatické pouti vyloženě nepřálo, tak organizátory této významné letecké podívané to rozhodně neodradilo a již nyní pracují na přípravách 24. ročníku, který se uskuteční 31. května a 1. června 2014 na letišti v Pardubicích. Na rok 2014 připadá hned několik kulatých výročí významných leteckých událostí. Tím nejkulatějším se jistě stane sto let od vypuknutí 1. světové války a právě jedna epizoda z dob Velké války bude připomenuta i v programu 24. Aviatické pouti, která nese podtitul Rytíři nebes. Letecké vystoupení se opět spojí do komponovaných scén s pozemní bojovou ukázkou vojáků v dobových uniformách.

Sni_mek_obrazovky_2014_01_20_v_22.40.48_1_1

Další výročí, která v roce 2014 Aviatická pouť připomene, nás zavedou do druhé světové války, ale i dob téměř současných.

Nebudeme ještě plně rozkrývat program a postupně vás budeme na těchto stránkách informovat o dalším dění, přípravách a prvních potvrzených letadlech.

Děkujeme za přízeň a těšíme se v sobotu 31. května a v neděli 1. června 2014 na opětovné setkání na pardubické Aviatické pouti.

Organizační tým Aviatické pouti

SDRUŽENÍ AVIATICKÉ POUTI

enteria

 

uvádějí:

24. Aviatickou pouť


RYTÍŘI NEBES